درباره ما

با توجه به پیشرفت روز افزون صنعت در کشور و توسعه شهرهای بزرگ و کوچک در اقصی نقاط ایران ، نیاز مبرم به انواع ابزارآلات صنعتی و ساختمانی نجاری و....روزبروز بیشتر می شود.همگام با توسعه صنعت  ، نیاز به ابزاردر حوضه  پخش و اطلاع رسانی   نیز باید هماهنگ با آن پیشرفت کرده و خودرا با آن همسو کند.

باتوجه به پیشرفت روز افزون علم بازاریابی برآن شدیم ،محلی برای اطلاع رسانی ،فروش و پخش ابزارالات به شکل جزعی و کلی راه اندازی کنیم تا  موازی با فروشگاه حقیقی در فضای مجازی حضور پیداکنیم وبا تکیه بر بیش از نیم قرن تجربه دراین صنف بتوانیم خدمتی هرچند کوچک به مشتریان و علاقه مندان به صنعت ارائه دهیم.

فروشگاه اینترنتی ابزارتاپ محلی برای بروزرسانی اطلاعات مخاطبان و راهنمایی جهت انتخاب کالای درست با بهترین برندهای موجود در بازار ایران است.پیشرفت علم باعث شده روزبروز شاهد ابزارآلات جدیدتر و پیچیده تری در بازار باشیم که اطلاع رسانی وراهنمایی به خریداران ، خود نیازمند مطالعه و تجربه در کنار هم میباشد. فروشگاه اینترنتی ابزار تاپ بابکارگیری نیروی جوان و علمی در کنار تجربه استادان و پیشکسوتان این صنف سعی در ارائه خدمات بهتر و سریعتر دارد .

پنجاه سال افتخار حضور ما در این عرصه بانام فروشگاه نیک فال ، خود مبین راستی و صداقت و نیت خیری است که بدون توکل به خدا و پشتیبانی شما مشتریان میسر نمیشد.اعتماد مشتریان به ما این رسالت را بر دوش ما میگذارد که با توجه به شناخت بیشتر ابزار و واردکنندگان ، کالایی را عرضه کنیم که هم از نظر قیمت و هم نظر کیفیت مورد تایید باشد و با توجه به رابطه مستقیم با مصرف کنندگان ،نیازها ، شکایات و پیشنهادات آنها را به وارد کنندگان و سازندگان منتقل کنیم تابااتصال این زنجیزه بهم سهم کوچکی در پیشرفت صنعت کشور و اشتقال زایی داشته باشیم.

فروشگاه اینترنتی ابزارتاپ برندهای معتبری در زمینه ابزارآلات صنعتی و ساختمانی را در رده های دستی ،برقی ، بنزینی و ...برای برند های رونیکس،هیوندای،آنکور،مبوت،دوو،پی ام ،ای پی ان،آ ا گ ، بوش و...را عرضه میکند.در قیمت گذاری سعی براین بوده که کالاها با حداقل قیمت و سود بدون واسطه به دست مصرف کنندگان برسد.البته فروشگاهها و همکاران در اقصی نقاط کشور هم میتوانند با عضویت درسایت فروشگاه و پرکردن فرم ثبت نام از تخفیفات ویژه جهت همکاران استفاده کنند.

طبق قوانین ما کالاهای خریداری شده با مبلغ بیش از دویست هزار تومان در هرسبد خرید شامل تحویل رایگان میباشد.خرید پایینتر ازاین مبلغ شامل کرایه حمل با توجه به محل تحویل میشود.در ضمن در زمانهای مختلف (اعیادوانتهای سال)با اطلاع رسانی به مشتریان محترم فروش ویژه،با تخفیفات استثنایی انجام میگیرد.البته خریداران گرامی پس از خرید کالا تنها نیستند و میتوانند از خدمات و راهنمایی ما در هر زمان استفاده کنند همچنین در صورت نیاز به سرویس و تعمیرات کلی و جزئی از ابتدای تحویل کالا به قسمت خدمات  برند مورد نظر تا لحظه عودت مجدد با شما هستیم تا رضایت کامل مراجعه کننده را بر آورده کنیم ضمنا در صورت نیاز به ارتقاء جنس خریداری شده ویا تعویض آن با برند دیگر میتوانید روی کمک و مشاوره ما حساب کنید.در صورت نیاز میتوانید با شماره مستقیم تماس بگیرید یا از طریق سایت نظرات خود را به ما منتقل کنید.

ابزار تاپ, پیشرو در تخفیف و خدمات و  عرضه کننده  تخصصی انواع ابزارهای برقی، شارژی، دستی، عمومی، بادی، گاراژی، اندازه گیری دقیق، تراشکاری، جوش و برش، آتش نشانی و ..

با ابزارتاپ همیشه ابزارت کامله

© 2018 DESIGNED BY Nonegar . ALL RIGHTS RESERVED BY ABZAR TOP

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی ابزارتاپ فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به (فروشگاه آنلاین ابزارتاپ) می‌باشد.